19 kwietnia 2012

Ot, intermission


 
Nie mam w zwyczaju uzewnętrzniać się na tym blogu, ale wypadałoby coś od siebie napisać po kilku miesiącach samych obrazko-komiksów.
  Przede wszystkim cieszę się ze sporego zainteresowania tym blogiem. 100 wejść dziennie to przerost moich najśmielszych oczekiwań, zważywszy na fakt, że ten cały "banzai-holic" to tylko coś, co robię w wolnym czasie (czyt. w ramach prokrastynacji) i nigdy za poważnie nie traktowałam. Tym bardziej, że do matury coraz bliżej, więc komiksy powinny być OSTATNIĄ rzeczą zaprzątającą mi myśli.
   Ach, matura... egzamin dojrzałości, który uczy liczenia słów, precyzyjnego odgadywania klucza i planowania wypowiedzi, by mieściła się dokładnie w 300 sekundach. Najważniejsze jednak, bym zdała. A tym, JAK zdam, nie muszę się przejmować aż do czerwca (:
   Maturalny zapierdziel to dobra wymówka do ciągłego noł-lajfienia, które z kolei sprzyja zawieraniu nowych, internetowych znajomości. Komunikacja interpersonalna przez internet zdecydowanie bardziej sprzyja człowiekowi, bo wówczas nie widać, jaki człowiek jest nudny i nietowarzyski, ani jak się jąka, gdy rozmawia z obcymi ludźmi. Tak, człowiek czuje się bezpieczny w swoim internetowym światku pełnym anime, muzyki, fanfików, i komiksów. W każdym razie człowiek cieszy się ogromnie, że tak dużo osób do niego pisze i zachęca jednocześnie, aby nie wahali się i nadal pisali. Numer znajduje się tam hen, u góry pod obrazkiem człowieka uśmiechającego się jak dziecko z downem.


~Człowiek-Magda, aka Bezdomna.

9 komentarzy:

 1. Z ciekawości: ile w statystykach masz wejść z mojego bloga? : D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tylko uprzejmie donoszę, boś Ty Waćpanna miłujesz Wiedźmina. Geralt od dupy strony:
  kliku

  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddałabym pół królestwa, żeby poznać autora tegoż komiksu.

   Usuń
 3. Pół królestwa? A co dokładnie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie odpowiesz?
  To zadowolę się 10 % zysków z reklam kiedykolwiek umieszczanych na Twoich stronach (przyszłych i obecnych) oraz koszulek/kubków i innych akcesorii z tekstami/rysunkami Twojego autorstwa z Twoich przyszłych blogów albo bloga obecnego, jeżeli zdecydujesz się w końcu na zarabianie na nich. ;)
  Może być?
  To taniej niż połowa królestwa. Zwłaszcza, że o ile się dobrze orientuję - połowę już oddałaś koledze.
  Milczenie odbieram jako zgodę, zwłaszcza że już sama zaoferowałaś połowę udziału. Jak widzisz - nie jestem istotą aż tak pazerną.

  - podpisane:
  Baronowa De Qwerty

  A autor to.... [werble]
  OFFO!
  Link, dzięki któremu się poznacie
  I drugi link do jego strony

  A tu dodatkowo inna komiksowa twórczość okołowiedźminowa albo info na jej temat:

  Wiedźmin - komiksowe hity

  Lilith - no ok, nie do końca Wiedźmin, ale mam przeczucie, że Ci się spodoba ;)

  Mhroczny Wiedźmin Marka Lenca #1

  Mhroczny Wiedźmin Marka Lenca #2

  Wiedźmin i co.

  Komiksy wiedźminowe

  O komiksie wiedźminowym


  I bonusowo...
  - Prawda o maturze -

  Czuję się dobrym, złym człowiekiem. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gwiazdka w tym roku przyszła kilka sezonów wcześnie *v* Dzięki Ci, dobry zły człowieku, bądź kimkolwiek/czymkolwiek jesteś ^.^ Królestwem jednakowoż nie dysponuję (na razie!), więc nie mogę go rozdrabniać :< Ale masz jak w banku, że prześlę Ci 100% koszulki lub kubka z moim rysunkiem/komiksem, jeśli takowe będę kiedyś sprzedawać xD

   Usuń
 5. A nawet deal XP

  OdpowiedzUsuń